Forum Kuralları

yenerberktas

Administrator
Yönetici
Kurumsal Üye
Mesajlar
163
Puanları
18

Fen Forum Kuralları

- Fen Forum Kurallarını okumanız önemle tavsiye edilir.
  1. www.fenforum.com sitemizde siyaset, warez, serial, crack gibi yasadışı ve fen forumu haricindeki konular ve mesajlar kesinlikle silinecektir.
  2. Fen forumunda yeni bir konu başlığı açılmadan önce açmış olacağınız konu hakkında bilginin forum içerisinde olup olmadığını kontrol ediniz. Bu şekilde gereksiz bilgi kalabalığından kaçarak az ve öz bir forum hedefine ulaşacağız.
  3. Tehdit edici, küfürlü, müstehcen, kaba, nefret dolu yada aşırı sayıda istenmeyen mesajlar göndermek; din, dil, ırk ayrımına yönelik iletiler göndermek ve materyaller kullanmak kesinlikle yasaktır.
  4. Yazdığınız her türlü mesajdan yalnızca siz sorumlu sayılırsınız. Forum Yöneticileri bu konuda hiçbir sorumluluk üstlenmez. Forum kurallarına uymayan mesajlar hiçbir ayrım gözetmeksizin silinir.
  5. Forumlarda üyeler arasında yapılan link, program ve dosya paylaşımında, bilgisayarınızda oluşabilecek problemlerden kullanıcılar sorumludur. Bu yolla program indiren kullanıcılar bir virüs tarama programını muhakkak kullanmalıdırlar. Aksi halde site yönetimi sorumluluk kabul etmez.
  6. Siteye üye olan herkes yukarıda yazılı olanları ve Kurallar bölümünde bulunanları kabul etmiş sayılır.
 
Moderatör tarafında düzenlendi:
Üst